Dzisiaj jest: 23 Stycznia 2022   |   Imieniny obchodzą: Maria, Ildefons, Rajmund

20. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

20. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyŁukowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy Ośrodku Sportu i Rekreacji w Łukowie, we współpracy z Łukowskim Ośrodkiem Kultury i Stowarzyszeniem Społeczno Kulturalnym „Nasz Region”, w ramach 20 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizują:

 

1. X Wielkoorkiestrowy Turniej Halowej Piłki Nożnej - 8 stycznia 2012 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Łukowie.

2. Całodzienną zbiórkę pieniędzy prowadzoną przez 280 wolontariuszy we wszystkich większych miejscowościach powiatu łukowskiego i sąsiednich.

3. Dzień Otwarty WOŚP na Pływalni „Delfinek”, podczas którego zamiast biletów będą zbierane datki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

4. Dzień Otwarty WOŚP na lodowisku „Biały Orlik” przy Szkole Podstawowej nr 4, podczas którego zamiast biletów będą zbierane datki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

5. Przejażdżki w siodle oraz zbiórkę do puszek przez jeźdźców ze Stowarzyszenia Konna Straż Ochrony Przyrody i Tradycji.

6. Pokaz militariów oraz zbiórkę do puszek przez Grupę Decados – ASG Łuków.

7. Koncert plenerowy, który odbędzie się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łukowie w godzinach 15.00 – 21.00. Na koncercie wystąpią miedzy innymi: gwiazda wieczoru - Maciej Jachowski - aktor i wokalista, Dziecięcy Zespół Regionalny „Kropelki Rosy”, Jakub Badurka, Katarzyna Niewęgłowska, duet z Caro Dance, Klasa Pożarnicza z ZS w Radoryżu Smolanym (pokaz samoobrony), Barbara Paprzycka, Marlena Wikiera, Rooster.

O godzinie 20.00 zapraszamy na „Światełko do nieba" – pokaz ogni sztucznych sponsorowanych przez Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A.

Na scenie prowadzona będzie sprzedaż (w drodze licytacji) przedmiotów własnych przez osoby, które uzyskany dochód przekażą do puszki kwestarskiej. Podczas koncertu będzie prowadzony również kiermasz gadżetów WOŚP na którym sprzedawane będą m.in.: koszulki, kubki, balony, breloczki, placki ziemniaczane, kiełbaski, racuchy, gorąca herbata.

Będziemy łączyć się z całym światem za pośrednictwem Krótkofalowców - SN20WOSP.

8. Licytacje na aukcjach internetowych Allegro WOŚP – licytacje przedmiotów (m.in. weekend rodzinny w Stadninie Koni Janów Podlaski) otrzymanych od sponsorów i gadżetów Fundacji WOŚP, które trwają od połowy grudnia 2011 r.

Zapraszamy na stronę internetową aukcji WOŚP www.aukcje.wosp.org.pl oraz na stronę Łukowskiego Sztabu WOŚP www.wosp.lukman.pl